Звіти про виконання паспортів бюджетних програм Управління "Служба у справах дітей" Маріупольської міської ради

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм Управління "Служба у справах дітей" Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі – архів звітів за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 29, 2020, 10:46 (EET)
Створено Грудень 29, 2020, 09:04 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 48e1540a-177b-47b9-a7b2-33a1d9f31cd6
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Селівьорстова Лариса Василівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи larisa.seliverstova@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).