Звіти про виконання паспортів бюджетних програм департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі — архів звітів за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Лютий 23, 2021, 16:48 (EET)
Створено Грудень 28, 2020, 16:57 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 46ca93c2-1666-452f-b550-16a0ed809ab1
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Звіти про виконання паспортів бюджетних програм складаються відповідно до Бюджетного кодексу України та Наказу Мінфіну України від 26.08.2014 № 836. Як правило, для їх формування використовується спеціалізоване програмне забезпечення.
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Антонова Юлія Вікторівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи yuliya.antonova@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).