Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету Виконавчого комітету Маріупольської міської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм Виконавчого комітету Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі — окремий архів паспортів за певний рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Вересень 3, 2021, 09:11 (EEST)
Створено Грудень 23, 2020, 11:07 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 002e29f3-f268-471f-a498-04fb43d3532c
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щомісяця
Відповідальна особа Герасименко Юлія В'ячеславівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи yuliya.gerasimenko@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).