Звіти про виконання паспортів бюджетних програм Департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм Департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі – архів звітів за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 18, 2021, 10:46 (EEST)
Створено Грудень 22, 2020, 11:19 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 3cce34a5-c8db-4505-9121-e87425fc69fb
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Павлова Ірина Олексіївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи irina.pavlova@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).