Паспорти бюджетних програм Управління "Служба у справах дітей" Маріупольської міської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм управління "Служба у справах дітей" Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі — окремий архів паспортів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 29, 2020, 13:57 (EET)
Створено Грудень 28, 2020, 15:11 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 6d7493d5-680a-4ab5-9cdb-864c64403ef1
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Селівьорстова Лариса Василівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи larisa.seliverstova@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).