Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях органу місцевого самоврядування

Набір складається з окремих ресурсів. Кожен ресурс є таблицею, яка містить результати усіх поіменних голосувань депутатів на одному пленарному засіданні Маріупольської міської ради. Назва ресурсу складається з номера скликання, номера сесії та дати її проведення. Крім результатів голосування, кожен рядок таблиці містить : номер скликання, номер сесії та номер прийнятого рішення, всі номера прийнятих рішень містяться в першій графі кожної таблиці. Кожна графа таблиці, окрім першої, починається з ПІБ депутат.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 5, 2022, 14:30 (EET)
Створено Грудень 13, 2020, 21:33 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних d04c91e9-7695-4931-a415-331a2aaade78
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21 жовтня 2015 р., рішення Маріупольської міської ради від 03.12.2020 № 8/1-4 «Про затвердження Регламенту Маріупольської міської ради VIII скликання", розпорядження міського голови від 29.09.2020 № 343р "Про затвердження Положення про набори даних Маріупольської міської ради, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щомісяця
Відповідальна особа Гавриленко Станіслав Ігорович
Адреса електронної пошти відповідальної особи stanislav.gavrilenko@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).