Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником інформації, проєкти нормативно-правових актів, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Набір складається з наступних ресурсів:

  1. Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником інформації, а саме: проєкти рішень Маріупольської міської ради;

  2. Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником інформації, а саме: рішення Маріупольської міської ради, які було прийнято на засіданнях сесій Маріупольської міської ради.

Документи, які вказано у наборах обробляються управлінням "Секретаріат ради" Маріупольської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Серпень 4, 2021, 14:21 (EEST)
Створено Грудень 26, 2020, 00:26 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 3228159b-f7e4-4417-af04-920a449c86c1
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21 жовтня 2015 р., рішення Маріупольської міської ради від 03.12.2020 № 8/1-4 «Про затвердження Регламенту Маріупольської міської ради VIII скликання», розпорядження міського голови від 29.09.2020 № 343р "Про затвердження Положення про набори даних Маріупольської міської ради, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щомісяця
Відповідальна особа Гавриленко Станіслав Ігорович
Адреса електронної пошти відповідальної особи stanislav.gavrilenko@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).