Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі — архів паспортів за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 30, 2021, 16:47 (EET)
Створено Грудень 31, 2020, 00:35 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних a8f93d78-4c3e-4737-be44-938cefea5c66
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Ульянченко Ольга Олександрівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи olga.ulyanchenko@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).