Звіти про виконання паспортів бюджетних програм Департаменту охорони здоров'я Маріупольської міської ради

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм департаменту охорони здоров'я Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі — архів звітів за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 26, 2020, 02:28 (EET)
Створено Грудень 23, 2020, 09:42 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних b4bd0118-293d-4f32-869b-dc02aa45ff8e
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфіну України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Авер'янова К.А.
Адреса електронної пошти відповідальної особи еkaterina.averyanova@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).