Дані про депутатів місцевих рад, у тому числі контактні дані та графік прийому

Набір містить ідентифікаційні, біографічні і контактні дані депутатів Маріупольської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 3, 2021, 16:08 (EET)
Створено Грудень 28, 2020, 08:38 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 7ae5ae58-2365-430e-b83b-65ffb89c0626
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21 жовтня 2015 р., рішення Маріупольської міської ради від 03.12.2020 № 8/1-4 «Про затвердження Регламенту Маріупольської міської ради VIII скликання", розпорядження міського голови від 29.09.2020 № 343р "Про затвердження Положення про набори даних Маріупольської міської ради, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Гавриленко Станіслав Ігорович
Адреса електронної пошти відповідальної особи stanislav.gavrilenko@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).