Звіти про виконання паспортів бюджетних програм департаменту освіти Маріупольської міської ради

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм департаменту освіти Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі —архів звітів за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 12, 2021, 08:54 (EET)
Створено Грудень 28, 2020, 09:18 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 81eb5934-fdbf-491f-a075-105509ed2975
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 "Про деякі питання запровадження програмно - цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Бортнік Ірина Вікторівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи irina.bortnik@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).