Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них)

Набір містить перелік укладених договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них. Ресурси Contracts, Addendums, Acts, Peny містять інформацію з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів (spending.gov.ua). Тексти угод розмішені в ресурсі Texts. Управління "Служба у справах дітей" Маріупольської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 28, 2020, 14:39 (EET)
Створено Грудень 28, 2020, 14:30 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних a11a75ae-fd44-497d-88d5-e51f7614dc4f
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про відкритість використання публічних коштів» від 11.02.2015 № 183-VIII, Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення immediately after making changes (API)
Відповідальна особа Селівьорстова Лариса Василівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи larisa.seliverstova@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).