Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету інспекції міської ради з благоустрою м. Маріуполя

Набір містить паспорти бюджетних програм інспекції міської ради з благоустрою м. Маріуполя. Кожен ресурс у наборі — архів окремих паспортів за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Лютий 1, 2021, 08:55 (EET)
Створено Грудень 23, 2020, 14:15 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 78c669d1-315f-45ee-a787-d8454ef1aead
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щотижня
Відповідальна особа Змитрович Катерина Леонідівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи ekaterina.zmitrovich@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).