Перелік розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Маріупольської міської ради

Набір містить мережу розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Маріупольської міської ради. Зокрема, ідентифікаційні дані відповідно до Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів, а також відомості про орган Державної казначейської служби України, що проводить їх обслуговування. Кожен ресурс у наборі — мережа за певний бюджетний період.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 10, 2022, 09:35 (EET)
Створено Грудень 21, 2020, 15:12 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних cc574e41-26f4-4f52-afa6-0ff581f64d2a
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфіну України «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» від 23.08.2012 № 938
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Кузіна Людмила Сергіївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи lyudmila.kuzina@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).