Відомості щодо залучення коштів пайової участі у розвиток інфраструктури міста Маріуполя

Набір містить відомості про залучення та розрахунок розміру пайової участі.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 24, 2020, 09:46 (EET)
Створено Грудень 13, 2020, 21:32 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних a4574f22-0ab8-44f4-be13-5e9be96603b6
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про регулюваня містобудівної діяльності", Рішення Маріупольської міської ради "Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Маріуполя" від 21.02.2012 6/16-1517 (із змінами))№
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Halfyear
Відповідальна особа Коряк Тетяна Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи tatyana.koryak@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).