Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі — архів звітів за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Квітень 2, 2021, 12:26 (EEST)
Створено Грудень 30, 2020, 17:00 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 8e21f184-4070-4bd0-9d39-87f180f2a6e9
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Ульянченко Ольга Олександрівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи olga.ulyanchenko@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).