Інформація про нормативно-правові засади діяльності

Набір даних містить інформацію про нормативно-правові засади діяльності управління "Секретаріат ради" Маріупольської міської ради. У тому числі, їх ідентифікатори, назви, нормативно-правові акти, посилання на документ оприлюднений в мережі Інтернет.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Серпень 4, 2021, 14:09 (EEST)
Створено Грудень 13, 2020, 21:33 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних f536a0b8-54cb-4a06-9bb1-0bdc1d5e3892
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", розпорядження міського голови від 29.09.2020 № 343р "Про затвердження Положення про набори даних Маріупольської міської ради, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Гавриленко Станіслав Ігорович
Адреса електронної пошти відповідальної особи stanislav.gavrilenko@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).