Паспорти бюджетних програм департаменту охорони здоров'я Маріупольської міської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм департаменту охорони здоров'я Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі — окремий архів паспортів за певний рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Жовтень 6, 2021, 16:51 (EEST)
Створено Лютий 1, 2021, 10:45 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних aeb251bd-e5b9-41c9-a11f-15a20d745933
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Авер’янова Катерина Анатоліївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи еkaterina.averyanova@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).