Паспорти бюджетних програм департаменту освіти Маріупольської міської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм департаменту освіти Маріупольської міської ради. Кожен ресурс у наборі - окремий паспорт.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Вересень 14, 2021, 16:26 (EEST)
Створено Грудень 28, 2020, 10:46 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 33caea4a-a283-4ad4-b0af-8245787326fe
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 "Про деякі питання запровадження програмно - цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Бортнік Ірина Вікторівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи irina.bortnik@mariupolrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).